Cały plan jest przygotowany krok po kroku na podstwie mojego doświadczenia z klientami współpracując on-line i stacjonarnie.

Program jest podzielony na trzy etapy:

  • Faza wstępna 7 dni
  • Faza intensywny detoks 7 dni
  • Faza wyjściowa 7 dni
SELEROWA KURACJA OCZYSZCZAJĄCA I ODCHUDZAJĄCA 21 DNI🥒
Seler naciowy należy do (ziół)/warzyw, które mają szerokie spektrum zastosowania i niebagatelny wpływ na organizm. Jedząc to warzywo na surowo oraz w formie przetworzonej znacznie oczyścisz organizm i pozbędziesz się nadmiaru wody.
100 g selera to TYLKO 42 kcal!
Seler przywróci Ci pełnie sił, wzmocni i usprawni regenerację poprzez oczyszczenie organizmu ze złogów i toksyn.
PO ZASTOSOWANIU SIĘ DO 21 DNIOWEGO PROGRAMU DETOKSU SELEREM POCZUJESZ ZNACZNĄ RÓŻNICE W FUNKCJONOWANIU TWOJEGO CIAŁA. MINIE ŚPIĄCZKA I STAN PRZEWLEKŁEGO ZMĘCZENIA, A TAKŻE ZMNIEJSZYSZ MASĘ CIAŁA.
🥒ZALETY KURACJI SELEROWEJ
1.Przyśpiesza metabolizm i ODBLOKOWUJE kuracje osób, którym waga się zatrzymała lub mają długotrwały zastój w chudnięciu
2.Reguluje perystaltykę jelit.
Zapobiega wzdęciom- jest to dobra metoda na płaski brzuch. Zwalcza przewlekłe zaparcia.
3. Reguluje gospodarkę wodną i wspomaga zwalczanie zastojów wody w organizmie. Polecam osobom opuchniętym, które gromadzą wodę i mają problem z jej wydaleniem.
4. Seler należy do warzyw, które przyczyniają się do bardziej sprawnego usuwania kwasu moczowego oraz wpływa na rozpuszczanie kamieni nerkowych.
5. Dzięki dużej zawartości bioflawonoidów, zwalcza stany zapalne.
6. Reguluje nadciśnienie i wpływa korzystnie na układ krwionośny.
7. Reguluje gospodarkę lipidową wiec bardzo polecam osobom z wysokim poziomem homocysteiny, cholesterolu i trójglicerydów.
8. Przywraca równowagę kwadowo zasadową organizmu. Tutaj Szczególnie polecam tym, którzy lubują się w mięsie i słodyczach. Wy szczególnie podziękujecie mi za tą kuracje🙆‍♀️
9. Ukoisz swoje nerwy, seler pozytywnie wpływa na układ nerwowy.
10. Kuracja selerowa jest kuracją dość moczopędnà🤷‍♀️ Ale za to, efekty gwarantowane!
11. Po 21 dniach kuracji możesz mieć do -5 kg w dół wagi ogólnej.
W trakcie kuracji NIE POWINNO się pić kawy!
Wszystkie osoby, które rozpoczną kurację otrzymają:
1. szczegółowe informacje dotyczące zasad oczyszczania selerem
2. Poradnik odchudzania w formie PDF.
3. Zasady ogólne stosowania diety
4. Zadania kontrole

Plan dietetyczny jest przygotowany pod każdy etap pracy z dietą, tak żebyś na koniec programu miał zadowalające efekty. Każda osoba rozpoczynająca odchudzanie musi mieć świadomość, ze złoty środek leży przede wszystkim w zmianie nawyków żywieniowych. Okres sześciu miesięcy jest czasem, kiedy wypracowujesz i utrwalasz zdrowe zasady dla siebie i swojej rodziny.

Cały plan jest bardzo prosty, posiłki możesz przygotowywać raz na dwa dni. Każdy kto ma otyłość marzy o tym, aby raz na zawsze pozbyć się zbędnego balastu, który utrudnia codzienne funkcjonowanie i obniża jakość życia. Codzienne funkcjonowanie jest utrudnione, osoby z nadwagą szybciej się męczą i często skarżą się na złe samopoczucie.

Po zastosowaniu mojego programu z całą pewnością schudniesz, będziesz miał lepsze samopoczucie i ustabilizujesz gospodarkę hormonalną, minie śpiączka i zmęczenie w ciągu dnia.

Dieta ma również za zadanie poprawę gospodarki lipidowej i węglowodanowej, zapobiegać hiper jak i hipoglikemii. Wyrównanie poziomu glikemii we krwi to duży krok ku poprawie jakości życia i skuteczniejsze odchudzanie.

W pierwszych etapach diety możesz odczuwać lekkie zmęczenie, ból głowy- jest to związane z oczyszczaniem organizmu i dużą zmianą jaka zaszła w Twoim menu.

Po zastosowaniu planu również poprawie ulegną wypróżnienia, pozbędziesz się zaparć i przewlekłych wzdęć spowodowanych miedzy innymi dużymi ilościami cukrów prostych. W Twoim menu do minimum zostaną wykluczone nasycone kwasy tłuszczowe, które sprzyjają stanom zapalnym w organizmie oraz obciążają układ krążenia.

Cały plan opiera się na dużej ilości świeżych warzyw i owoców, zdrowych tłuszczach pochodzących z orzechów, nasion, roślinach strączkowych, zdrowych kaszach i makaronach, chudych mięsach, rybach, jajach.