Cześć!

Nazywam się Patrycja Klimek. Wraz z moim zespołem budujemy świadomość, zmieniamy nawyki żywieniowe oraz zdrowie setek ludzi na lepsze. Poznaj mnie, sprawdź opinie i zrób krok w stronę zdrowia.

 • Usługi dietetyczne:
 • Zmniejszenie masy ciała
 • Zwiększenie masy ciała
 • Zmiana nawyków wywioeniowych
 • Pomoc w problemach zdrowotnych/ żywienie w chorobach

O wizycie

W moim gabinecie zapewniam przyjemną i interesującą wizytę. Podczas pierwszej konsultacji przeprowadzę dokładny wywiad żywieniowy i zdrowotny, po którym omówię spersonalizowany plan diety.

Dieta będzie łatwa w przygotowaniu i smaczna. Po miesiącu spotkamy się na wizycie kontrolnej, aby ocenić efekty. Zapraszam osoby z różnymi problemami zdrowotnymi, takimi jak choroby tarczycy, insulinooporność, cukrzyca, miażdżyca, nadciśnienie czy problemy z przewodem pokarmowym.

Przygotowanie do wizyty

3 dni przed wizytą

Zanim się spotkamy, Twoim zadaniem będzie przygotowanie harmonogramu posiłków. Abym mogła lepiej poznać Twój problem i zobaczyć, gdzie rzeczywiście popełniasz błędy, powinieneś przygotować dzienniczek posiłków. Wystarczy, ze przez dwa dni będziesz spisywał wszystko co zjadasz, łącznie z gumą do żucia. Przygotowując harmonogram, zrób to uważanie, postaraj się nie pominąć żadnego posiłku lub podjadania, każdy spożywany kęs ma znaczenie dla Twojej obecnej sytuacji zdrowotnej. Przed sama wizytą nie wprowadzaj zmian, gdyż nie będę miała możliwości realnego przeanalizowania Twojego jadłospisu.

3 godz przed wizytą

 1. Przed naszym spotkaniem nie wykonuj żadnej intensywnej aktywności fizycznej
 2. Ostatni posiłek powinien być zjedzony na trzy godziny przed analizą masy i składu ciała
 3. Na analizator należy stanąć bosymi stopami, dlatego dla Twojego komfortu proponuję nie zakładać rajstop przed badaniem.
 4. Jeżeli na coś chorujesz to powinieneś również przynieść wyniki badań labolatoryjnych i dokumentację z historią Twojej choroby oraz spisz, jakie przyjmujesz leki i w jakich dawkach.

5 min przed wizytą​

W mojej poradni dokonuję analizy masy i składu ciała za pomocą urządzenia Tanita BC 1000 Pomiar jest dokonywany przy wykorzystaniu BIA- bioimpedancji elektrycznej. Jest to metoda bezpieczna i całkowicie bezinwazyjna. Za jej pomocą określę zawartość tkanki tłuszczowej w Twoim organizmie, nawodnienie organizmu, wiek metaboliczny, ogólną masę ciała oraz należną masę ciała, podstawową i całkowitą przemianę materii.

Przed badaniem analizy składu ciała opróżnij pęcherz

Cennik

KONSULTACJA, ANALIZA MASY I SKŁADU CIAŁA, DIETA

 • Wywiad żywieniowy
 • wywiad zdrowotny
 • Analiza harmonogramu posiłków
 • Analiza masy i składu ciała
 • Wstępna ocena problemu
 • Dieta 30 dniowa
 • Lista zakupów

        cena: 450 zł

WIZYTA KONTROLNA

 • Analiza dotychczasowych rezultatów
 • Nowy plan żywieniowy
 • Analiza masy i składu ciała

         cena: 250 zł

Najczęściej zadawane pytania

Na jadłospis będziesz czekał najdłużej do trzech dni roboczych od dnia, kiedy złożysz zamówienie. 

Jakiś czas temu usłyszałam niezwykle miłe słowa na temat mojej opieki w trakcie trwania kuracji. Wśród osób odchudzających się, które korzystały z pomocy innych dietetyków, wyróżnia mnie to, że nigdy nie pozostawiam moich podopiecznych bez opieki. Każda osoba, którą prowadzę, zawsze może liczyć na moją pomoc, może zadzwonić lub napisać z dowolnym pytaniem. Pamiętaj, ze nie ma „głupich pytań” wszystkie są istotne i jeżeli czegoś nie wiesz lub masz jakikolwiek problem, dzwoń lub pisz do mnie😊

Jeśli będziesz miał jakieś pytania to możesz do mnie napisać e-mail lub skontaktować się telefonicznie. 

Tak, zawsze 2-3 dni wcześniej zostajesz poinformowany, ze zbliża się termin zmiany diety.

Tak, możesz zmieniać posiłki, ale pamiętaj, aby były to posiłki z tej samej godziny. śniadanie możesz zamienić na inne śniadanie, a obiad na obiad. Nie zamieniaj śniadania na kolację. 

Korzystając z diety proponuję abyś ważył się maksymalnie raz na dwa tygodnie. Częstsze pomiary nie są potrzebne. 

Jeśli do tej pory aktywność fizyczna nie była twoją mocną stroną, możesz przez pewien czas, do 3 miesięcy korzystać tylko z diety. W momencie, kiedy spadki masy ciała się zatrzymają, powinieneś pomyśleć o dodatkowej aktywności fizycznej. 

Samej czystej wody, w trakcie kuracji powinieneś wypijać minimum 1,5 litra. 

Diety online przygotowuję dla osób powyżej 18 roku życia. 

Metamorfozy moich klientów