Wizyta w gabinecie

Nazywam się Patrycja Klimek. Wraz z moim zespołem budujemy świadomość, zmieniamy nawyki żywieniowe oraz zdrowie setek ludzi na lepsze. Poznaj mnie, sprawdź opinie i zrób krok w stronę zdrowia.

Usługi dietetyczne:
 • Zmniejszenie masy ciała
 • Zwiększenie masy ciała
 • Chcę zmienić nawyki żywieniowe mojej rodziny
 • Mam problemy zdrowotne/ żywienie w chorobach
 • O wizycie

  W moim gabinecie zawsze dokładam wszelkich starań, żeby nasze spotkanie było dla Ciebie przyjemnym oraz ciekawym doświadczeniem. Podczas pierwszej wizyty przeprowadzę z Tobą szczegółowy wywiad żywieniowy oraz zdrowotny. Zarezerwuj na to spotkanie od 40 minut do godziny. Po wykonaniu analizy i składu ciała omówię Ci szczegółowo wyniki oraz powiem jak będzie wyglądał przebieg kuracji w Twoim przypadku. Każdego traktuję indywidualnie i z dokładną starannością, zbiorę od  Ciebie wszystkie informacje, które będą mi niezbędne do przygotowania dla Ciebie planu diety. Zawsze staram się przygotować dietę, która będzie dla Ciebie prosta w przygotowaniu i przede wszystkim smaczna. W zależności od złożoności Twojego problemu, na dietę będziesz musiał poczekać od dwóch do pięciu dni więc uzbrój się w cierpliwość. Dietę, którą dla Ciebie przygotuję, będziesz stosował przez miesiąc czasu. Zostanie dla Ciebie indywidualnie przygotowanych po 14 różnych kompozycji do każdego posiłku. Po miesiącu od naszego pierwszego spotkania spotkamy się na wizytę kontrolą, aby przeanalizować dotychczasowe efekty.

  Bez względu na to, z jakim borykasz się problemem, zmiana nawyków żywieniowych wyjdzie Ci na zdrowie. Jeżeli chcesz zmniejszyć lub zwiększyć masę ciała to zapraszam Cię do mojej poradni. Przygotowuję diety dla osób chorujących na choroby tarczycy, w tym Hashimoto i niedoczynność tarczycy. Znajdą u mnie pomoc również osoby u których stwierdzono insulinooporność, cukrzycę, miażdżycę, nadciśnienie, problemy ze strony przewodu pokarmowego.

  Przygotowanie do wizyty

  3 dni przed wizytą

  Zanim się spotkamy, Twoim zadaniem będzie przygotowanie harmonogramu posiłków. Abym mogła lepiej poznać Twój problem i zobaczyć, gdzie rzeczywiście popełniasz błędy, powinieneś przygotować dzienniczek posiłków. Wystarczy, ze przez dwa dni będziesz spisywał wszystko co zjadasz, łącznie z gumą do żucia. Przygotowując harmonogram, zrób to uważanie, postaraj się nie pominąć żadnego posiłku lub podjadania, każdy spożywany kęs ma znaczenie dla Twojej obecnej sytuacji zdrowotnej. Przed sama wizytą nie wprowadzaj zmian, gdyż nie będę miała możliwości realnego przeanalizowania Twojego jadłospisu.
  PRZYKŁAD JADŁOSPISU

  3 godz przed wizytą

  1. Przed naszym spotkaniem nie wykonuj żadnej intensywnej aktywności fizycznej

  2.Ostatni posiłek powinien być zjedzony na trzy godziny przed analizą masy i składu ciała

  3. Na analizator należy stanąć bosymi stopami, dlatego dla Twojego komfortu proponuję nie zakładać rajstop przed badaniem.

  4. Jeżeli na coś chorujesz to powinieneś również przynieść wyniki badań labolatoryjnych i dokumentację z historią Twojej choroby oraz spisz, jakie przyjmujesz leki i w jakich dawkach.

  5 min przed wizytą

  W mojej poradni dokonuję analizy masy i składu ciała za pomocą urządzenia Tanita BC 1000 Pomiar jest dokonywany przy wykorzystaniu BIA- bioimpedancji elektrycznej. Jset to metoda bezpieczna i całkowicie bezinwazyjna. Za jej pomocą określę zawartość tkanki tłusczowej w Twoim organizmie, nawodnienie organizmu, wiek metaboliczny, ogólną masę ciała oraz należną mase ciała, podstawową i całkowitą przemianę materii.

  Przed badaniem analizy składu ciała oróżnij pęcherz

  Cennik

  KONSULTACJA, ANALIZA MASY I SKŁADU CIAŁA, DIETA

  • Wywiad żywieniowy
  • wywiad zdrowotny
  • Analiza harmonogramu posiłków
  • Analiza masy i składu ciała
  • Wstępna ocena problemu
  • Dieta 30 dniowa
  • Lista zakupów

          cena: 450 zł

  WIZYTA KONTROLNA

  • Analiza dotychczasowych rezultatów
  • Nowy plan żywieniowy
  • Analiza masy i składu ciała

           cena: 250 zł

  Najczęściej zadawane pytania

  Na jadłospis będziesz czekał najdłużej do trzech dni roboczych od dnia, kiedy złożysz zamówienie. 

  Jakiś czas temu usłyszałam niezwykle miłe słowa na temat mojej opieki w trakcie trwania kuracji. Wśród osób odchudzających się, które korzystały z pomocy innych dietetyków, wyróżnia mnie to, że nigdy nie pozostawiam moich podopiecznych bez opieki. Każda osoba, którą prowadzę, zawsze może liczyć na moją pomoc, może zadzwonić lub napisać z dowolnym pytaniem. Pamiętaj, ze nie ma „głupich pytań” wszystkie są istotne i jeżeli czegoś nie wiesz lub masz jakikolwiek problem, dzwoń lub pisz do mnie😊

  Jeśli będziesz miał jakieś pytania to możesz do mnie napisać e-mail lub skontaktować się telefonicznie. 

  Tak, zawsze 2-3 dni wcześniej zostajesz poinformowany, ze zbliża się termin zmiany diety.

  Tak, możesz zmieniać posiłki, ale pamiętaj, aby były to posiłki z tej samej godziny. śniadanie możesz zamienić na inne śniadanie, a obiad na obiad. Nie zamieniaj śniadania na kolację. 

  Korzystając z diety proponuję abyś ważył się maksymalnie raz na dwa tygodnie. Częstsze pomiary nie są potrzebne. 

  Jeśli do tej pory aktywność fizyczna nie była twoją mocną stroną, możesz przez pewien czas, do 3 miesięcy korzystać tylko z diety. W momencie, kiedy spadki masy ciała się zatrzymają, powinieneś pomyśleć o dodatkowej aktywności fizycznej. 

  Samej czystej wody, w trakcie kuracji powinieneś wypijać minimum 1,5 litra. 

  Diety online przygotowuję dla osób powyżej 18 roku życia. 

  Metamorfozy klientów

  Zobacz realne zmiany

  Metamorfozy i ich historie

  Scroll to Top